Picture of Zespół e-natura2000.pl
Szkolenie z obsługi bazy danych o ocenach oddziaływania na środowisko
by Zespół e-natura2000.pl - Friday, 17 February 2017, 01:36 PM
 

Na platformie e-learningowej e-Natura 2000.pl zostało udostępnione Szkolenie z obsługi baza danych ooś. Szkolenie przeznaczone jest dla pracowników organów, które zgodnie z art. 129 ust. 1 ustawy (…) o ocenach oddziaływania na środowisko (Dz. U. z 2016 r. poz. 353 z późn. zm.) mają obowiązek wprowadzania informacji do bazy danych o ocenach oddziaływania na środowisko.

Kurs podzielono na 10 niezależnych lekcji tematycznych, możliwych do odbycia w całości lub w zakresie interesującym Użytkownika oraz w wybranej kolejności. Dzięki temu wiedza zdobywana jest partiami. Lekcje zawierają również interaktywne ćwiczenia  oraz pytania testowe, których celem jest usystematyzowanie oraz sprawdzenie zdobytej wiedzy i umiejętności.

W przypadku pozytywnego wyniku testu, możliwe jest wygenerowanie certyfikatu potwierdzającego zdobycie wiedzy z danej części szkolenia.

Udział we wszystkich szkoleniach dostępnych na e-Natura2000.pl jest bezpłatny - aby z nich skorzystać wystarczy zarejestrować się na platformie. Przed rozpoczęciem kursu proszę pamiętać o odblokowaniu wyskakujących okien. Można to zrobić w ustawieniach przeglądarki lub też klikając w komunikat o zablokowaniu okna, który po kliknięciu w tytuł szkolenia pojawia się na samej górze strony  - należy zezwolić stronie e-natura2000.pl na otwieranie wyskakujących okien.

W razie pytań lub problemów z uzyskaniem dostępu do kursu prosimy o kontakt z administratorami bazy danych ooś: admin_bazaoos@gdos.gov.pl

Zapraszamy!

Zespół e-Natura2000.pl oraz Zespół Administratorów Bazy danych OOŚ

 
Skip Dodatki

Dodatki

  • Słownik
  • Podręcznik użytkownika
  • WIKI
Skip Settings

Settings

Skip Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

Ochrona danych osobowych jest priorytetem Generalnego Dyrektora Ochrony Środowiska.

Dane osobowe w serwisach GDOŚ przetwarzane są zgodnie z Polityką prywatności