Picture of Zespół e-natura2000.pl
Informacja na temat szkolenia on-line o sieci Natura 2000
by Zespół e-natura2000.pl - Friday, 30 December 2011, 10:32 AM
 

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych poszerzeniem wiedzy na temat Europejskiej Sieci Ekologicznej Natura 2000 do udziału w szkoleniach na platformie e-Natura2000.pl. Pierwsze z nich zostało stworzone z myślą o przedstawicielach jednostek samorządu terytorialnego, drugie przeznaczone jest w szczególności dla studentów.

Aby przystąpić do szkoleń, wystarczy się zarejestrować i zalogować na platformie. Formularz rejestracyjny jest dostępny po kliknięciu przycisku „Załóż konto” znajdującego się pod panelem logowania. Po pomyślnej rejestracji automatycznie wysyłana jest wiadomość e-mail z loginem i hasłem. W ciągu 15 minut od rejestracji wysłany zostanie mail potwierdzający dodanie uczestnika do odpowiedniego kursu. Od tego momentu po zalogowaniu się na platformie szkolenia będą dostępne w sekcji Moje kursy, w lewym górnym rogu platformy.

Szkolenie składa się z czterech elementów:

  1. Lekcja instruktażowa – jest to nieobowiązkowa lekcja, prezentująca sposób poruszania się po szkoleniu.
  2. Test wstępny – to test zawierający pytania z tematyki zawartej w szkoleniu „Europejska Sieć Ekologiczna Natura 2000”, pozwalający sprawdzić stan posiadanej wiedzy na temat sieci Natura 2000. Dopiero po podejściu do Testu wstępnego możliwe jest przystąpienie do szkolenia „Europejska Sieć Ekologiczna Natura 2000”.
  3. Szkolenie „Europejska Sieć Ekologiczna Natura 2000” – szkolenie na temat sieci Natura 2000, zakończone testem weryfikującym poziom zdobytej wiedzy.
  4. Ankieta Ewaluacyjna – ankieta pozwalająca ocenić szkolenie „Europejska Sieć Ekologiczna Natura 2000”. Jej wypełnienie jest warunkiem otrzymania certyfikatu.

Dokładne informacje na temat sposobu uruchamiania poszczególnych szkoleń zostaną przesłane na adres e-mail podany podczas rejestrowania się na platformę.

W przypadku dodatkowych pytań lub problemów z przystąpieniem do szkolenia należy skontaktować się z działem HelpDesk:

e-mail: helpdesk@e-natura2000.pl

 

Życzymy sukcesów szkoleniowych!

Zespół e-natura2000.pl

 
Skip Dodatki

Dodatki

  • Słownik
  • Podręcznik użytkownika
  • WIKI
Skip Settings

Settings

Skip Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

Ochrona danych osobowych jest priorytetem Generalnego Dyrektora Ochrony Środowiska.

Dane osobowe w serwisach GDOŚ przetwarzane są zgodnie z Polityką prywatności